رویدادهای واحد - آرشیو

اطلاعیه ورزشی

قابل توجه دانشجویان محترم : دانشجویانی که آمادگی و مهارت لازم جهت شرکت در مسابقات مختلف ورزشی در سطح دانشگاههای آزاد اسلامی استان تهران در رشته های ورزشی ذیل را دارند ، جهت تشکیل انجمن ورزشی به سایت دانشگاه ، مدیریت ورزشی دانشگاه (ساختمان مرکزی) مراجعه ،یا با شماره تلفن ۸۳۸۴۳۴۱۹ و ۸۸۸۳۰۸۱۴ تماس حاصل فرمایند.

ادامه مطلب
به اهتزاز درآمدن پرچم واحد تهران جنوب بر فراز بام ایران

به اهتزاز درآمدن پرچم واحد تهران جنوب بر فراز بام ایران

مجید نوربخش دانشجوی رشته ی مهندسی عمران در مقطع کارشناسی ارشد دانشکده فنی موفق گردید در تاریخ پنجم شهریور ماه سال جاری قله ۵۶۷۱ متری دماوند را صعود و پرچم این واحد دانشگاهی را بر فراز بام ایران به اهتزاز در آورد.

ادامه مطلب

درخواست وام کوتاه مدت (تقسیط) برای ثبت نام نیمسال اول ۱۳۹۶-‍۱۳۹۵

با سلام و ضمن آرزوی موفقیت به شما دانشجوی گرامی، بدینوسیله آغاز مرحله درخواست وام کوتاه مدت (تقسیط) برای ثبت نام نیمسال اول ۱۳۹۶-۱۳۹۵ از تاریخ ۱۵/‫۰۶/‫۱۳۹۵ اعلام می گردد. لازم به ذکر می باشد پس از اتمام اعتبار، به درخواستهای بعدی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ادامه مطلب

کسب ۱۳ عنوان برتر واحد تهران جنوب در نخستین جشنواره کشوری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و بر اساس اعلام دبیرخانه نخستین جشنواره کشوری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، واحد تهران جنوب توانست در تمامی بخش های این دوره از جشنواره حائزه رتبه برتر شود.

ادامه مطلب