رویدادهای واحد - آرشیو

برگزاری مراسم جشن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در دانشکده هنر و معماری

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده هنر و معماری اقدام به برپایی جشن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) نموده است. در این مراسم آقای حیدری از مداحان اهل بیت علیهم السلام به ذکر مولودی خوانی و مداحی پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم ترتیل خوانی قرآن کریم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت ماه مبارک رمضان مراسم ترتیل خوانی روزانه قرآن کریم به صورت تلاوت هر روز یک جزء در نماز خانه ایرانشهر و کلیه دانشکده های واحد و با حضور دانشگاهیان قبل از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر برگزار می گردد.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت حضرت امیرالمومنین علی (ع) در دانشکده مدیریت

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده مدیریت به مناسبت امام شهادت امیرالمومنین علی (ع) اقدام به برگزاری مراسم عزاداری و مرثیه سرایی نمود. در این مراسم آقای مهدویان از مداحان اهل بیت علیهم السلام به مرثیه سرایی و نوحه خوانی پرداخت. که مورد توجه حاضران قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم ولادت امام حسن مجتبی (ع) در دانشکده مدیریت

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده مدیریت اقدام به برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) و جلسه مدیحه سرایی نمود. در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد علاوه بر تزئین نمازخانه و نصب احادیث و روایات مختلف آقای محسنی از مداحان اهل بیت علیم السلام به مولودی خوانی و مدیحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب

اجرای نمایشنامه خوانی "همه چیز می گذرد، اما تو نمی گذری" در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

کانون تئاتر دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با مشارکت دانشجویان دانشکده علامه طباطبایی اقدام به اجرای نمایشنامه خوانی تحت عنوان "همه چیز می گذرد ، اما تو نمی گذری " اثر محمد چرمشیر نمود.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت حضرت امیر المؤمنین امام علی (ع) در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی به مناسبت ایام شهادت حضرت امیرامؤمنین امام علی (ع) مراسم سوگواری برگزار نمود.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه دارت در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه دارت ویژه کارکنان آن دانشکده نموده است. در این مسابقه که با استقبال همگان رو به رو شد آقایان مهران غفاری و امیر باقریان و خانم ساناز شاهواری موفق به کسب رتبه شدند. گفتنی است این مسابقه جهت تقویت روحیه کارکنان برگزار گردید.

ادامه مطلب