دانشجویی فرهنگی - آرشیو

حسین کریمی دبیر تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب شد.

حسین کریمی با رأی اکثریت آراء در انتخابات سالانه تشکل جامعه اسلامی دانشجویان به سمت دبیر تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزیده شد. پیش از این احسان حبیبی به مدت دو سال دبیری این تشکل دانشجویی را بر عهده داشت . در جلسه شورای فرهنگی واحد تهران جنوب با اهداء لوح تقدیر و هدیه از زحمات ایشان تقدیر بعمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری سخنرانی به مناسبت سالروز جنبش تحریم تنباکو با عنوان "جریان شناسی نهضت تنباکو" در دانشکده حقوق و علوم سیاسی

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده حقوق و علوم سیاسی به مناسبت سالروز جنبش تحریم تنباکو اقدام به برگزاری جلسه سخنرانی تحت عنوان "جریان شناسی نهضت تنباکو" نموده است.

ادامه مطلب

برگزاری سخنرانی تحت عنوان "گفت و گو برای زندگی" در دانشکده حقوق و علوم سیاسی

به همت امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده ی حقوق و علوم سیاسی مراسمی با موضوع "گفت و گو برای زندگی" با سخنرانی آقای دکتر رسول رسولی پور استادیار گروه فلسفه ی دانشگاه خوارزمی در سالن آمفی تئاتر دانشکده با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید.

ادامه مطلب

برپایی چادر هلال احمر در دانشکده فنی

به همت کانون دانشجویی هلال احمر دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و با همکاری امور دانشجویی و فرهنگی چادر هلال احمر در آن دانشکده برپا شد. این کانون ضمن فراخوان عضویت و عضو گیری جهت فعالیت های هلال احمر و ایستگاه سلامت اقدام نمود. گفتنی است کانون هلال احمر دانشکده فنی با دبیری آقای سامانی پور فعالیت خود را آغاز نموده است.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه کتبی خورشید جماران در دانشکده اقتصاد و حسابداری

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده اقتصاد و حسابداری به مناسبت سالروز رحلت امام خمینی (ره) و بزرگداشت قیام 15 خرداد سال 42 مسابقه کتبی خورشید جماران را با هدف آشنایی دانشجویان با این ایام برگزار نمود. در این مسابقه که مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت به 5 نفر از برگزیدگان جوایزی اهداء شد.

ادامه مطلب

مسابقه مقاله نویسی با عنوان "وجه تمایز جوان ایرانی با دیگر جوانان" در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی به مناسبت روز میلاد حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان مسابقه مقاله نویسی با عنوان "وجه تمایز جوان ایرانی با دیگر جوانان" را با هدف شناخت خواسته های جوانان و ارائه راهکارهای مناسب برگزار نمود. پس از برگزاری مسابقه مقاله نویسی به مقالات برگزیده جوایزی اهداء شد.

ادامه مطلب

بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در حسینیه جماران

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب همگام با سایر دانشگاهیان ویژه برنامه بیست و هفتمین سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) را تحت عنوان محراب آفتاب برگزار نمود. در این مراسم قرآنی که جمعی از دانشگاهیان در حسینیه جماران حضور داشتند ابتدا حضرت آیت الله موسوی بجنوردی پیرامون شیوه زندگی و فعالیت های انقلابی معمار کبیر انقلاب اسلامی مطالبی را بیان داشتند. در ادامه این محفل قرآنی آقایان شاه مرادی و عصمتی از قاریان برجسته کشوری به قرائت آیاتی از قرآن مجید پرداختند. سپس آقای دکتر آبان از اساتید دانشگاه سروده های خود را در وصف آن امام بزرگوار قرائت کردند.

ادامه مطلب