دانشجویی فرهنگی - آرشیو

برگزاری مراسم گرامیداشت روز کار و کارگر در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم گرامیداشت روز کار و کارگر را برگزار نمود. در این مراسم که با حضور جمعی از کارگران دانشکده برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین حاج آق بوداغی ضمن تقدیر از نیروهای خدماتی، جوایزی ارزنده همراه با لوح تقدیر به آنها اهداء نمود.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم گرامیداشت مقام معلم و استاد در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم گرامیداشت مقام معلم و استاد را برگزار نمود. در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید دانشکده برگزار شد آقای دکتر نوابخش رئیس دانشکده ضمن تقدیر از استادان حاضر در جلسه جوایزی ارزنده همراه با شاخه گل و لوح تقدیر اهداء نمود.

ادامه مطلب

برگزاری جشن عید مبعث در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم طی مراسمی در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب علاوه بر جشن عید مبعث پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) از اساتید و نیز کارگران دانشکده تقدیر و تشکر بعمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه نقد و بررسی فیلم "حلقه" در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

کانون فیلم و عکس با همکاری امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده فنی و مهندسی اقدام به اکران فیلم "حلقه" به فیلم ترسناک روانشناختی آمریکایی محصول سال 2002 به کارگردانی گوروبینسکی نموده است. در این مراسم پس از اکران فیلم جلسه نقد و بررسی توسط حاضران و جمعی از دوستداران سینما انجام شد.

ادامه مطلب

برگزاری همایش "اقتصاد من" در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

ستاد کرسی های آزاد اندیشی واحد با همکاری بسیج دانشجویی دانشکده صنایع اقدام به برگزاری همایش "اقتصاد من" در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده نمود. در این همایش ابتدا آقای مهدی حسینی مسئول مرکز اقتصادی شهید احمدی روشن در خصوص راهکارهای موجود در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی مطالبی را بیان نمود. در ادامه آقای دکتر علیرضا تندرو اولین تولید کننده طلای جاندار (زالوی طبی) در کشور، در مورد پتانسیل های موجود در کشور جهت اجرای امور اقتصادی سخنانی را بیان داشت.

ادامه مطلب

حضور دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مراسم معنوی اعتکاف

طبق سنت هر ساله مراسم اعتکاف رجبیه دانشجویان و دانشگاهیان در روزهای ایام البیض در مساجد و دانشگاه ها برگزار می شود. امسال نیز عده ای از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در مسجد علی ابن موسی الرضا (ع) معتکف بودند و در این مراسم معنوی دانشجویان علاوه بر اعمال عمومی ایام البیض و اعمال مخصوص اعتکاف با سخنرانی ها و مداحی اهل بیت و دعای ام داود از برکت این ماه بهره کافی و وافی بردند.

ادامه مطلب

تقدیر از کارگران دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب همزمان با روز جهانی کار و کارگر از نیروهای زحمتکش آن دانشکده تقدیر بعمل آورد.در این مراسم که با حضور آقای دکتر نوابخش رئیس دانشکده صنایع و جمعی از مسئولین برگزار شد علاوه بر کارت هدیه ، لوح تقدیر به کارگران اهداء شد.

ادامه مطلب

تقدیر از کارگران دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر را برگزار نمود. در این مراسم که جمعی از مسئولین و کارکنان دانشکده حضور داشتند مدیر امو دانشجویی و فرهنگی دانشکده ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و خدمات ارزنده این قشر زحمتکش هدایای با آنها اهداء نمود.

ادامه مطلب