دانشجویی فرهنگی - آرشیو

نقد و بررسی فیلم مستند «باد صبا» در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

کانون فیلم دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به اکران فیلم مستند «باد صبا» فیلم مستندی در باره طبیعت و مردم ایران ساخته آلبرت لاموریس در سال 1969 نموده است. گفتنی است فیلم مذکور توسط آقای علی زندیه فیلمساز ، مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه نقاشی و خاطره نویسی به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت فرارسیدن سی و هفتمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و در راستای ترویج و توسعه فرهنگ انقلاب اسلامی و بزرگداشت این واقعه ی عظیم، اقدام به برگزاری مسابقات خاطره نویسی و نقاشی از دوران انقلاب و دهه فجر ویژه فرزندان اعضای هیئت علمی و کارکنان واحد نمود. در این دوره از مسابقات که مورد استقبال بسیاری قرار گرفت از شرکت کنندگان تقدیر بعمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه طراحی روزنامه دیواری به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اقدام به برگزاری مسابقه طراحی روزنامه دیواری با موضوع ایام ا... دهه فجر نموده است.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم به مناسبت سالگرد شهادت حضرت زهرا (س) در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

بسیج دانشجویی با همکاری امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و به مناسبت فرارسیدن دهه اول فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) ضمن سوگواری، اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشکده نموده است.

ادامه مطلب

موفقیت نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در نهمین جشنواره نشریات دانشجویی "تیتر 9"

نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در جشنواره سراسری نشریات دانشجویی "تیتر 9" موفق به کسب رتبه شدند. در این جشنواره و در بخش آثار برتر مقالات دینی و قرآنی آقای فرزاد زندی در نشریه پاد موفق به کسب رتبه اول شد.

ادامه مطلب

انتخاب دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب -اردیبهشت ۹۵

مراسم انتخاب دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در اردیبهشت 1395 برگزار می شود، براساس اعلام معاون دانشجویی فرهنگی واحد تهران جنوب، این مراسم طبق بخشنامه ریاست محترم دانشگاه در سطح واحد دانشگاهی، استان تهران و نهایت در سراسر کشور برگزار می شود . دانشجویان واجد شرایط می توانند فرمهای مربوطه را ازاینجا دریافت نموده و پس از تکمیل به همراه مدارک لازم به دفاتر معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده خود تحویل دهند . مراسم انتخاب دانشجویان نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در اردیبهشت 1395 برگزار می شود، براساس اعلام معاون دانشجویی فرهنگی واحد تهران جنوب، این مراسم طبق بخشنامه ریاست محترم دانشگاه در سطح واحد دانشگاهی، استان تهران و نهایت در سراسر کشور برگزار می شود . دانشجویان واجد شرایط می توانند فرمهای مربوطه را ازاینجا دریافت نموده و پس از تکمیل به همراه مدارک لازم به دفاتر معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده خود تحویل دهند .

ادامه مطلب
ویژه نامه نمایشگاه و همایش طلایه داران نقد وهابیت

"طلایه داران نقد وهابیت"

دفتر تبلیغات اسلامی حوره علمیه قم به عنوان قطب تعمیق ایمان دینی و مقابله با فرق انحرافی میز تخصصی وهابیت را برگزار و در راستای تبیین برنامه های خود ویژه نامه نمایشگاه و همایش ملی طلایه داران نقد و وهابیت را در 4 فصل شامل آشنایی با اهداف و رسالت های نمایشگاه و همایش طلایه داران نقد وهابیت را در 4 فصل شامل آشنایی با اهداف و رسالت های نمایشگاه و همایش طلایه داران نقد وهابیت، رهیافت های دانشی به کلان مسأله وهابیت، وهابیت و نبرد نرم اندیشه ای و بایسته های مسأله شناسی تحلیلی وهابیت و مدل مواجهه با آن در ایران منتشر نموده است.

ادامه مطلب

برگزاری جشن انقلاب ویژه دهه فجر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دهه فجر یاد آور رجعت مردی از تبار ابراهیم به آغوش گرم میهن اسلامی است مردی که ورود و عروجش بزرگترین استقبال و مشایعت عالم را رقم زد و نگاه و کلام نافذش پشت دشمنان قسم خورده ایران و اسلام را به لرزه در آورد، یاد و خاطره این راهبر بزرگ، هموار ه در تاریخ و بر سینه های مردم آزاده جهان به جای خواهد ماند.

ادامه مطلب