اخبار سایر واحد ها - آرشیو

آیت¬ الله هاشمی با اشاره به جلسه هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با حضور دکتر میرزاده؛

مصوبات هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، عیدی به مردم در اعیاد شعبانیه است

رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی با تشکر از زحمات رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس واحد قزوین و اساتید و دانشجویان این دانشگاه، دستاورد های دانشگاه را نشاط آور دانست و ابراز امیدواری کرد طرح شفا زمینه یک تحول بزرگ در این استان شود.

ادامه مطلب
طی حکمی از سوی دکتر حمید میرزاده صورت گرفت

انتصاب سرپرست روزنامه فرهیختگان

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی سرپرست جدید روزنامه فرهیختگان را منصوب کرد. دکتر میرزاده ضمن تشکر از زحمات احسان مازندرانی در دوران تصدی مدیر مسئولی روزنامه فرهیختگان، دکتر سید وحید عقیلی عضو هیات علمی دانشگاه و رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز را به عنوان سرپرست این روزنامه منصوب کرد.

ادامه مطلب
حضور رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد قزوین؛

افتتاح مجتمع آزمایشگاهی و مجموعه ورزشی واحد قزوین توسط آیت الله هاشمی

آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در جریان سفر خود به استان قزوین مجتمع آزمایشگاهی(3) و مجتمع ورزشی نشاطواحد قزوین را افتتاح کرد.

ادامه مطلب
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین:

دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت های استراتژیک را فعال کرده است/ با پیشنهادات دکتر میرزاده دست دانشگاه در صنعت و مشاوره علمی بازتر می‌شود/ دکتر میرزاده یکی از ذخایر غنی کشور است

دکتر علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، در نهمین جلسه هیات امنای این دانشگاه با تشکر از زحمات و خدمات دکتر میرزاده و دکتر موسی خانی، تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی را مصداق استفاده مناسب از ظرفیت های استراتژیک دانست.

ادامه مطلب
ارائه گزارش اجرا و بررسی راهکارهای تکمیل تفاهمنامه دانشگاه آزاد اسلامی با بنیاد سعدی

دکتر حداد عادل: اهتمام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به حفظ زبان فارسی سرمایه ای مغتنم است / دکتر میرزاده: توسعه آموزش زبان و ادبیات فارسی با استفاده از دفاتر و شعب بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی با همکاری بنیاد سعدی

دکتر غلامعلی حداد عادل رئیس بنیاد سعدی ظهر امروز با حضور در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با دکتر میرزاده دیدار و گفت و گو کرد.

ادامه مطلب
دکتر میرزاده در جلسه شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی عنوان کرد

بررسی آسیب های اجتماعی می تواند یکی از موضوعات کرسی های آزاد اندیشی باشد

جلسه شورای راهبردی فرهنگی اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی عصر روز گذشته با حضور دکتر میرزاده و سایر اعضا برگزار و در آن پیرامون موضوعاتی مانند اجرای موسیقی فاخر در دانشگاه ها و اجرای طرح آسیب شناسی دانشجویان بحث و بررسی شد.

ادامه مطلب

مراکز رشد، مراکزی برای اقتصاد مقاومتی

دکتر حمید میرزاده، رییس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر ضرورت توجه به مراکز رشد و حمایت از فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی گفته بود: وظیفه ذاتی دانشگاه ایجاد اشتغال نیست، اما دانشگاه آزاد اسلامی وظیفه خود می داند که برای اشتغال فارغ التحصیلان برنامه ریزی کند و در این زمینه تاسیس مراکز رشد در واحدها زمینه ساز اشتغال فارغ التحصیلان خواهد شد.

ادامه مطلب
در راستای بزرگداشت شهدای مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود؛

مراسم ( یادوراه عباس تباران ) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی از برگزاری مراسم یادبود شهدای مدافع حرم مطهر دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان "یادوراه عباس تباران " در واحد علوم و تحقیقات خبر داد.

ادامه مطلب
توسط دکتر میرزاده صورت گرفت؛

افتتاح دستگاه‌های جدید صدور مدرک فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز با حضور در اداره کل فارغ‌التحصیلان، به همراه دکتر طه ‌هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی، دستگاه‌های جدید صدور مدرک فارغ‌التحصیلی را افتتاح کرد.

ادامه مطلب
در دیدار با شورای تشکل‌های اسلامی و سیاسی خراسان رضوی؛

حجت‌الاسلام علی عسکری: دانشگاه آزاد اسلامی باید بتواند در اقتصاد مقاومتی نقش‌آفرین باشد

معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی را مصداق عینی اصل 44 دانست و از دولت خواست راه را برای نهادهای مردمی و غیردولتی در اقتصاد باز کند.

ادامه مطلب