اخبار سایر واحد ها - آرشیو

دومین سالگرد مدیریت دکتر میرزاده/8/رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی:

دانشگاه آزاد اسلامی در دو سال گذشته تلاش های بسیاری در جهت ارتقای کیفیت رشته های علوم پزشکی انجام داده است

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دانشگاه‌آزاد اسلامی با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در جهت ارتقای کیفیت مراکز بهداشتی و واحدهایی که متصدی رشته های پزشکی هستند گام برداشته است.

ادامه مطلب

دیدار صمیمانه اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با دکتر میرزاده/مطالبات دانشگاهیان از رییس دانشگاه

نشست صمیمانه روسای واحدها و جمعی از اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل عصر دیروز با حضور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

ادامه مطلب

معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصادی دانش‌بنیان واحد تهران جنوب فعال شد

دکتر رضا فضائلی با اخذ مجوز از سازمان مرکزی، در حکمی از سوی دکتر احمد شمس رئیس واحد تهران جنوب، به سمت سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و امور اقتصادی دانش‌بنیان واحد تهران جنوب منصوب شد.

ادامه مطلب
دکتر میرزاده در گردهمایی معاونان دانشجویی و فرهنگی عنوان کرد:

توسعه آموزش عالی موجب کاهش ناهنجاری های اجتماعی و هزینه های ملی می شود/ تدوین سند استراتژیک حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی با تلفیق اسناد راهبردی حوزه های فرهنگی و دانشجویی مصوب شورای دانشگاه

دکتر میرزاده در گردهمایی معاونان دانشجویی و فرهنگی مراکز استان های دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر تبیین ضرورت توسعه تحصیلات تکمیلی در محافل دانشجویی، گفت: معاونان دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی باید تأثیر توسعه تحصیلات تکمیلی را در حوزه فرهنگی و کاهش ناهنجاری های اجتماعی تحلیل کنند .

ادامه مطلب
دکتر میرزاده در دیدار با فعالان تشکل های اسلامی و سیاسی خواستار شد:

حمایت تشکل های دانشجویی از فرآیندهایی که در جهت توسعه شاخص های علمی، فرهنگی و پژوهشی کشور است/ دانشجویان با تدبر در قرآن و با نگاه علمی در آن، قرآن را از مهجوریت درآورند

دکتر میرزاده در دیدار با فعالان تشکل های اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: بهترین کار سیاسی در دانشگاه آزاد اسلامی این است که از فرآیندهایی که در جهت توسعه شاخص های علمی، فرهنگی و پژوهشی کشور است، حمایت کنید.

ادامه مطلب
دکتر طه هاشمی در گردهمایی معاونان دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی؛

وظیفه حوزه فرهنگی و اجتماعی حفظ و انتقال پیام انقلاب است/ تثبیت یا تهدید ارزش ها در دست اعضای هیأت علمی است

اولین گردهمایی معاونان دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی مراکز استان های دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز در ساختمان فرهیختگان سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر طه هاشمی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی و معاونان دانشجویی و فرهنگی واحدها برگزار شد.

ادامه مطلب

اطلاعیه ورزشی جشنواره ورزش‌های همگانی قابل توجه کارکنان و دانشجویان

بدینوسیله به اطلاع دانشجویان و کارکنان علاقمند می‌رساند اداره تربیت‌بدنی در نظر دارد به مناسبت هفته تربیت بدنی از تاریخ 25/7/94 لغایت 29/7/94 جشنواره ورزش‌های همگانی بین دانشکده‌ای در بخش خواهران و برادران ویژه دانشجویان در رشته های دارت، فوتبال دستی، طناب زنی و روپایی و ویژه کارکنان در رشته های طناب‌زنی، روپایی، دارت و شطرنج را طبق جدول زیر برگزار نماید. از علاقمندان دعوت می‌شود طبق جدول زیر در محل مسابقات حضور یابند و جهت اطلاعات بیشتر با شماره 83843300 تماس حاصل نمایند.

ادامه مطلب