اخبار سایر واحد ها - آرشیو

معارفه رئیس مرکز سنجش و پذیرش

دکتر بهروز دانشیان رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی شد

به دنبال تحول ساختاری پس از اجرای طرح تجمیع 2 در دانشگاه آزاد اسلامی و تغییر در چارت سازمانی معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، مراسم معارفه و تکریم رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

ادامه مطلب
بازنشر مسمط ادیب الممالک فراهانی در وصف پیامبر عظیم الشأن اسلام

شعری که میرزاده در جلسه هیات امنای فارس به مناسبت هفته وحدت خواند

دکتر حمید میرزاده رییس دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه جلسه هیات امنای استان فارس با اشاره به انس مردم فارس با شعر و ادب و به مناسبت فرا رسیدن ایام هفته وحدت و ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم(ص) به قرائت مسمطی از ادیب الممالک فراهانی پرداخت که مورد استقبال حضار قرار گرفت.

ادامه مطلب
دکتر میرزاده در جلسه هیات امنای استان فارس :

گسترش آموزش عالی بویژه تحصیلات تکمیلی ناهنجاری های اجتماعی را کاهش می دهد و نیازهای کشور را برطرف می سازد/ نمی توان به بهانه اشتغال مانع ازحق ادامه تحصیل افراد شد

دکتر میرزاده در جلسه هیات امنای استان فارس یکی از اهداف دانشگاه آزاد اسلامی را در توسعه تحصیلات تکمیلی کمک به دولت دانست و گفت: علاوه بر بار مالی که به لطف دانشگاه آزاد اسلامی از دوش دولت برداشته شده و می شود با توسعه آموزش عالی هزینه های ملی کاهش پیدا می کند.

ادامه مطلب
دکتر طه هاشمی دستورکارهای فرهنگی جدید دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح کرد

توسعه جهانی زبان فارسی در دوره پسابرجام و تاسیس شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه علوم انسانی

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تاسیس شرکت های دانش بنیان علوم انسانی در کوتاه مدت باید خودکفا و در میان مدت، درآمدزا باشند.

ادامه مطلب
دکتر میرزاده در جلسه هیات رییسه:

به تعهد خود برای جذب سالانه 5 هزار عضو هیات علمی عمل کرده ایم

دکتر میرزاده از جذب 3600 نفر عضو هیات علمی در فراخوان جذب خبر داد و گفت: فرآیند جذب این افراد تا پایان خردادسال 95 به اتمام خواهید رسید به گونه ای که با جذب این افراد، ما به تعهد خود مبنی بر جذب سالانه 5 هزار عضو هیات علمی عمل کرده ایم.

ادامه مطلب
با هدف پاسخگویی به بخشی از نیازهای پژوهشی کشور

اساسنامه پژوهشگاه دانشگاه آزاد اسلامی در کمیسیون دائمی هیات امنا تصویب شد

در جلسه کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی، اساسنامه پژوهشگاه این دانشگاه با هدف پاسخگویی به بخشی از نیازهای پژوهشی کشور توسط اعضا بررسی و به تصویب رسید.

ادامه مطلب
از سوی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی؛

بخشنامه هفته وحدت به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ شد

طه هاشمی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بخش‌نامه و برنامه‌های هفته وحدت را به واحدها و مراکز آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ابلاغ کرد.

ادامه مطلب
رییس دانشگاه آزاد اسلامی:

ساز و کار پذیرش دانشجو در طرح ادغام سنجش و پذیرش باعث تضییع حق دانشجویان نخبه می شود

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه شورای راهبردی فرهنگی و اجتماعی با بیان اینکه ساز و کار پذیرش دانشجو در طرح ادغام سنجش و پذیرش دانشگاهها باعث تضییع حق دانشجویان نخبه خواهد شد، گفت: شایستگی علمی دانشجویان پیش از این با آزمون کتبی سنجیده می شد در حالی که در طرح جدید، مصاحبه عامل اصلی و تعیین کننده گزینش دانشجو خواهد بود.

ادامه مطلب