پژوهشی - آرشیو

مرکز تحقیقات مدلسازی و بهینه سازی در علوم و مهندسی

برگزاری کارگاه شیمی محاسباتی پیشرفته

دوره پیشرفته آموزش نرم افزارهای شیمی محاسباتی با عنوان" کارگاه شیمی محاسباتی پیشرفته" در روزهای 6 و 13 اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

ادامه مطلب

کسب رتبه اول در تأسیس شرکت های دانش بنیان توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران جنوب در سال 1394 در بین 270 باشگاه کشور برای سومین سال متوالی حائز رتبه اول در تأسیس شرکت های دانش بنیان انتخاب و به عنوان باشگاه برتر معرفی و در شانزدهمین اجلاس رؤسای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان؛برگزار شده در واحد ساری مورد تشویق قرار گرفت.

ادامه مطلب

دریافت مقاله از مرجع دانش (civilica) برای دانشجویان و اعضای هیات علمی

جهت استفاده دانشجویان از پایگاه ها و منابع اطلاعاتی،از سال 1389 کتابخانه دانشگاه عضو مرجع دانش (civilica) می باشد و مدت زمان عضویت هنوز هم ادامه دارد. اعضای هیات علمی و دانشجویان علاقه مند برای جستجوی مقاله مورد نظر می توانند وارد سایت دانشگاه در قسمت معاونت پژوهشی – دفتر ارتباط با صنعت- اداره امور کتابخانه ومراکز اسناد –دریافت مقاله از مرجع دانش

ادامه مطلب
باشگاه پژوهشگران جوان حوزه معاونت پژوهش و فناوری اعلام کرد

کسب موفقیت آقای مهندس اوضاعی عضو استعداد درخشان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

کیوان اوضاعی دانشجوی دوره دکترای تخصصی مدیریت تکنولوژی و عضو استعداد درخشان باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران جنوب، موفق به اخذ گواهی تایید سطح 2 اختراعات بنیاد ملی نخبگان برای پتنت بین المللی خود با عنوان : NANOPARTICLE SYNTHESIS METHOD STRONTIUM CERATE که در کشور امریکا به ثبت رسانده بود گردید.

ادامه مطلب

جشنواره ایده ­ها و فرصت­ها ۱۴لغایت۱۶بهمن ماه در دانشگاه امیرکبیر

جشنواره ایده­ها و فرصت­ها با هدف پیشگیری از جرایم، آسیب­ها و چالش­های اجتماعی، با بهره­گیری از نوآوری و تکنولوژی، توسط معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه، از چهاردهم لغایت شانزدهم بهمن ماه، در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می­شود.لینک جشنواره به آدرس www.eventbox.ir/iof می باشد.

ادامه مطلب