آرشیو اخبار

برگزاری مراسم جشن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در دانشکده هنر و معماری

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده هنر و معماری اقدام به برپایی جشن میلاد با سعادت امام حسن مجتبی (ع) نموده است. در این مراسم آقای حیدری از مداحان اهل بیت علیهم السلام به ذکر مولودی خوانی و مداحی پرداخت.

ادامه مطلب

بزرگداشت شهدای مدافع حرم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

در آستانه شب شهادت حضرت امیرالمؤمنین علی (ع) معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب از خانواده گرانقدر شهدای مدافع حرم تجلیل بعمل آورد. در این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای گل محمدی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحد و جمعی از خانواده های معزز شهدای مدافع حرم، مسئولین واحد، اساتید و کارکنان حضور داشتند

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه 30 روز مهمانی، 30 درس قرآنی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه 30روز مهمانی، 30 درس قرآنی در حوزه ستادی و دانشکده ها نموده است. در این مسابقه که به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برگزار گردید. روزانه یک سوال در ارتباط با آیات قرآن مجید مطرح و سپس به یک نفر از شرکت کنندگان که بهترین پاسخ را ارائه داده جایزه ای اهداء گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مسابقه دارت در دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اقدام به برگزاری مسابقه دارت ویژه کارکنان آن دانشکده نموده است. در این مسابقه که با استقبال همگان رو به رو شد آقایان مهران غفاری و امیر باقریان و خانم ساناز شاهواری موفق به کسب رتبه شدند. گفتنی است این مسابقه جهت تقویت روحیه کارکنان برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم شهادت حضرت امیر المؤمنین امام علی (ع) در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی به مناسبت ایام شهادت حضرت امیرامؤمنین امام علی (ع) مراسم سوگواری برگزار نمود.

ادامه مطلب

اجرای نمایشنامه خوانی "همه چیز می گذرد، اما تو نمی گذری" در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

کانون تئاتر دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با مشارکت دانشجویان دانشکده علامه طباطبایی اقدام به اجرای نمایشنامه خوانی تحت عنوان "همه چیز می گذرد ، اما تو نمی گذری " اثر محمد چرمشیر نمود.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم ولادت امام حسن مجتبی (ع) در دانشکده مدیریت

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده مدیریت اقدام به برگزاری جشن میلاد امام حسن مجتبی (ع) و جلسه مدیحه سرایی نمود. در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده برگزار شد علاوه بر تزئین نمازخانه و نصب احادیث و روایات مختلف آقای محسنی از مداحان اهل بیت علیم السلام به مولودی خوانی و مدیحه سرایی پرداخت.

ادامه مطلب