آرشیو اخبار

در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار شد:

کارگاه تحلیل محتوا

به گزارش دفتر روابط عمومی و به همت دفتر پژوهش دانشکده حقوق و علوم سیاسی کارگاه "تحلیل محتوا" توسط احمد گل محمدی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی در سالن اجتماعات این دانشکده با حضور جمعی از دانشجویان، دکتر مرتضوی و دکتر کشیشیان برگزار شد.

ادامه مطلب
در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار شد:

جشن عید مبعث و گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر

به گزارش روابط عمومی، به مناسبت عید بزرگ مبعث و نیز روز جهانی کار و کارگر جشن باشکوهی با حضور ریاست، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاونین،استادان، کارکنان و دانشجویان واحد؛ با اجرای برنامه های متنوع در ساختمان ستادی واحد تهران جنوب برگزار گردید.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم گرامیداشت روز کار و کارگر در دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم گرامیداشت روز کار و کارگر را برگزار نمود. در این مراسم که با حضور جمعی از کارگران دانشکده برگزار شد حجت الاسلام و المسلمین حاج آق بوداغی ضمن تقدیر از نیروهای خدماتی، جوایزی ارزنده همراه با لوح تقدیر به آنها اهداء نمود.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم گرامیداشت مقام معلم و استاد در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم گرامیداشت مقام معلم و استاد را برگزار نمود. در این مراسم که با حضور جمعی از اساتید دانشکده برگزار شد آقای دکتر نوابخش رئیس دانشکده ضمن تقدیر از استادان حاضر در جلسه جوایزی ارزنده همراه با شاخه گل و لوح تقدیر اهداء نمود.

ادامه مطلب

برگزاری جشن عید مبعث در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم طی مراسمی در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب علاوه بر جشن عید مبعث پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) از اساتید و نیز کارگران دانشکده تقدیر و تشکر بعمل آمد.

ادامه مطلب

برگزاری جلسه نقد و بررسی فیلم "حلقه" در دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

کانون فیلم و عکس با همکاری امور دانشجویی و فرهنگی دانشکده فنی و مهندسی اقدام به اکران فیلم "حلقه" به فیلم ترسناک روانشناختی آمریکایی محصول سال 2002 به کارگردانی گوروبینسکی نموده است. در این مراسم پس از اکران فیلم جلسه نقد و بررسی توسط حاضران و جمعی از دوستداران سینما انجام شد.

ادامه مطلب

برگزاری همایش "اقتصاد من" در دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

ستاد کرسی های آزاد اندیشی واحد با همکاری بسیج دانشجویی دانشکده صنایع اقدام به برگزاری همایش "اقتصاد من" در سالن آمفی تئاتر آن دانشکده نمود. در این همایش ابتدا آقای مهدی حسینی مسئول مرکز اقتصادی شهید احمدی روشن در خصوص راهکارهای موجود در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی مطالبی را بیان نمود. در ادامه آقای دکتر علیرضا تندرو اولین تولید کننده طلای جاندار (زالوی طبی) در کشور، در مورد پتانسیل های موجود در کشور جهت اجرای امور اقتصادی سخنانی را بیان داشت.

ادامه مطلب