آرشیو اخبار

در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار شد:

جشن عید مبعث و گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر

به گزارش روابط عمومی، به مناسبت عید بزرگ مبعث و نیز روز جهانی کار و کارگر جشن باشکوهی با حضور ریاست، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاونین،استادان، کارکنان و دانشجویان واحد؛ با اجرای برنامه های متنوع در ساختمان ستادی واحد تهران جنوب برگزار گردید.

ادامه مطلب
در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار شد:

کارگاه تحلیل محتوا

به گزارش دفتر روابط عمومی و به همت دفتر پژوهش دانشکده حقوق و علوم سیاسی کارگاه "تحلیل محتوا" توسط احمد گل محمدی عضو هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی در سالن اجتماعات این دانشکده با حضور جمعی از دانشجویان، دکتر مرتضوی و دکتر کشیشیان برگزار شد.

ادامه مطلب
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی در جلسه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین:

دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت های استراتژیک را فعال کرده است/ با پیشنهادات دکتر میرزاده دست دانشگاه در صنعت و مشاوره علمی بازتر می‌شود/ دکتر میرزاده یکی از ذخایر غنی کشور است

دکتر علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی و عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، در نهمین جلسه هیات امنای این دانشگاه با تشکر از زحمات و خدمات دکتر میرزاده و دکتر موسی خانی، تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی را مصداق استفاده مناسب از ظرفیت های استراتژیک دانست.

ادامه مطلب
حضور رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی در واحد قزوین؛

افتتاح مجتمع آزمایشگاهی و مجموعه ورزشی واحد قزوین توسط آیت الله هاشمی

آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس هیات موسس و هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی در جریان سفر خود به استان قزوین مجتمع آزمایشگاهی(3) و مجتمع ورزشی نشاطواحد قزوین را افتتاح کرد.

ادامه مطلب
طی حکمی از سوی دکتر حمید میرزاده صورت گرفت

انتصاب سرپرست روزنامه فرهیختگان

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی طی حکمی سرپرست جدید روزنامه فرهیختگان را منصوب کرد. دکتر میرزاده ضمن تشکر از زحمات احسان مازندرانی در دوران تصدی مدیر مسئولی روزنامه فرهیختگان، دکتر سید وحید عقیلی عضو هیات علمی دانشگاه و رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز را به عنوان سرپرست این روزنامه منصوب کرد.

ادامه مطلب
آیت¬ الله هاشمی با اشاره به جلسه هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با حضور دکتر میرزاده؛

مصوبات هیات امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی استان قزوین، عیدی به مردم در اعیاد شعبانیه است

رئیس هیات امنا و هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی با تشکر از زحمات رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، رئیس واحد قزوین و اساتید و دانشجویان این دانشگاه، دستاورد های دانشگاه را نشاط آور دانست و ابراز امیدواری کرد طرح شفا زمینه یک تحول بزرگ در این استان شود.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم تقدیر از دانشجویان برگزیده جشنواره ملی نشریات دانشجویی "تیتر 9" دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب طی مراسمی از دانشجویان برگزیده جشنواره ملی نشریات دانشجویی "تیتر 9" تقدیر بعمل آورد.

ادامه مطلب

برگزاری جشن عید مبعث در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم جشن مبعث را برگزار نمود. در این مراسم که با حضور آقای دکتر شمس رئیس واحد، معاونین و جمعی از کارکنان واحد برگزار شد ابتدا آقای دکتر شمس ضمن تبریک این روز فرخنده به میهمانان، درخصوص سیره و شخصیت حضرت پیامبر اکرم (ص) به عنوان الگوی حسنه سخنانی بیان کرد

ادامه مطلب