آرشیو اخبار

برگزاری مراسم شهادت امام هادی (ع) در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب مراسم شهادت امام هادی (ع) را برگزار نمود. در این مراسم آقای اسماعیلی پور با اشاره به سخنان گوهربار آن امام همام فرمودند: همانا خداوند دنیا را جایگاه بلاها و امتحانات و مشکلات قرار داده و آخرت را جایگاه نتیجه گیری زحمات ، سپس شمه ای از زندگینامه آن بزرگوار را بیان نموده و به ذکر مصیبت پرداخت.

ادامه مطلب

برگزاری مراسم روز ملی بهداشت و سلامت در دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

دفتر فرهنگ اسلامی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب به مناسبت روز ملی بهداشت و سلامت اقدام به برگزاری مراسم سخنرانی نمود.

ادامه مطلب

دیدار ریاست عالیه دانشگاه با سفیر و رایزن فرهنگی جمهوری فدرال آلمان با حضور دکتر فاضل پور مدیر روابط بین الملل واحد تهران جنوب در خصوص گسترش همکاری های دانشگاه آزاد اسلامی با دانشگاههای آلمان

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ابتدای این دیدار ضمن خوشامدگویی به سفیر آلمان، گزارشی درباره تاریخچه، وضعیت، امکانات و دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی ارائه کرد. او گفت: «دانشگاه آزاد اسلامی بزرگترین دانشگاه حضوری جهان است. در دانشگاه آزاد اسلامی همه رشته‌ها اعم از علوم پایه، علوم پزشکی، علوم انسانی و علوم مهندسی از پایه تا دکتری‌تخصصی تدریس می‌شوند و به لحاظ شاخص H و نیز گزارش تامسون رویترز و پایگاه بین‌المللی ESI، این دانشگاه جزو 200 دانشگاه برتر جهان از نظر مشارکت در تولید جهانی علم است و رتبه 187 دنیا را دارد.»

ادامه مطلب

ازانفعال تا مشارکت دانشجویی

به گزارش نماینده روابط عمومی به همت بسیج دانشجویی پایگاه شهید قاسمی دانشکده حقوق و علوم سیاسی جلسه ی هم اندیشی تحت عنوان "از انفعال تا مشارکت دانشجویی" با مسئولیت آقایان دکتر رضا اکبری نوری عضو هیات علمی گروه علوم سیاسی و مجید بهستانی مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه امام حسین (ع) در سالن اجتماعات این دانشکده برگزار گردید.

ادامه مطلب
در دانشکده مهندسی صنایع واحد تهران جنوب برگزار می شود :

به مناسبت ایام شهادت دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و یادبود مدافع حرم شهید حمیدرضا اسداللهی

به مناسبت ایام شهادت دهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت و یادبود مدافع حرم شهید حمیدرضا اسداللهی

ادامه مطلب