آرشیو اخبار

نماینده‌ مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی :

نباید با دانشگاه‌آزاد اسلامی برخورد سیاسی، منطقه ای و جناحی داشت/ دانشگاه آزاد اسلامی را باید به دلیل منافع ملی تقویت کرد - 94/7/27

نماینده‌ مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی به رقابت های نادرست با دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: نباید با دانشگاه آزاداسلامی برخورد سیاسی، منطقه ای و جناحی داشت، باید این دانشگاه را با دید منافع ملی کشور نگاه کرد که اگر این چنین باشد مراکزی بدون ضرورت و زیر ساخت مناسب در رقابت با این دانشگاه ایجاد نخواهد شد.

ادامه مطلب
با رای اجماعی مثبت کمیسیون پنج‌نفره شورای عالی انقلاب فرهنگی

سرپرستان 3 واحد مرکز استان دانشگاه آزاد اسلامی رئیس شدند - 94/7/27

کمیته تعیین روسای دانشگاه‌ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی، احکام ریاست سه سرپرست واحدهای مرکز استان دانشگاه آزاد اسلامی را تایید کرد.

ادامه مطلب

تصویب کلیات برنامه راهبردی معاونت ورزش در شورای دانشگاه آزاد اسلامی/ راه اندازی شعب باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه در تمامی استان ها - 94/7/27

در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی که عصر روز گذشته به ریاست دکتر میرزاده و با حضور اعضا برگزار شد، کلیات برنامه راهبردی معاونت ورزش دانشگاه به تصویب رسید.

ادامه مطلب

اطــلاعــیه صـنـدوق رفـاه دانشجوئی- شرایط دریافت وام وزارت علوم

کلیه دانشجویان متقاضی وام وزارت علوم(باز پرداخت بعد از فراغت ازتحصیل) در نیمسال اول 95-94 هرچه سریعتر به صندوق رفاه دانشجوئی دانشکده خویش مراجعه نمایند . لازم به ذکر می باشد پس از اتمام اعتبار ، به درخواستهای بعدی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ادامه مطلب
دفتر ارتباط با صنعت حوزه معاونت پژوهش و فناوری اعلام کرد:

انتشار مقالات اعضای هیات علمی در مجلات ISI

دفتر ارتباط با صنعت- اداره همکاری‎های علمی و بین‎الملل حوزه معاونت پژوهش و فناوری فهرست مقالات منتشر شده اعضای هیات علمی در مجلات ISI را اعلام کرد:

ادامه مطلب

امکان دسترسی آزمایشی به پایگاه Web of Science تا 30 اکتبر ۲۰۱۵ - ۹ آبان ماه ۹۴

به آگاهی اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان عزیز و علاقه مندان استفاده از کتابخانه دیجیتالی می رساند دسترسی آزمایشی به پایگاه Web of Science تا 30 اکتبر ۲۰۱۵ ( 9 آبان ماه سال جاری) در کلیه مراکز و دانشکده های واحد تهران جنوب قابل بهره برداری می باشد.

ادامه مطلب

اطلاع رسانی به پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 95-94

با سلام و عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 95-94 به اطلاع می رساند : پذیرفته شدگان در صورت تمایل به پذیرش و ثبت نام می توانند از ظهر روز شنبه مورخ 25/07/94 به آدرس اینترنتی www.azad.ac.ir "سامانه پذیرش ورودیهای جدید" و یا enroll.azad.ac.ir "دستورالعمل ورودیهای جدید" مراجعه و پس از وارد کردن کد کاربری و رمز عبور و ورود به فایل پرسنلی، نسبت به انجام پذیرش اینترنتی ، اسکن مدارک و دریافت کد رهگیری و فرمهای پوشه ثبت نام و مشاهده اطلاعیه و بخشنامه های مربوط اقدام و سپس با در دست داشتن اصل و کپی مدارک لازم و فرمهای تکمیل شده ، جهت امور پذیرش و ثبت نام قطعی، در ساعات به دانشکده محل تحصیل خود مراجعه نمایند.

ادامه مطلب
در آیین اختتامیه سومین جشنواره نمایشنامه‌خوانی نیمکت؛

طه هاشمی: متون مستحکم و غنی نمایشنامه‌خوانی شود/ حصار کشیدن دور فرهنگ فایده‌ای ندارد - 94/7/21

معاون دانشجویی فرهنگی‌ دانشگاه آزاد اسلامی در آیین اختتامیه سومین جشنواره نمایشنامه‌خوانی نیمکت که شب گذشته 20 مهرماه برگزار شد گفت: «نمایشنامه‌خوانی می‌تواند به‌ سمت متونی برود که از استحکام و ادبیات غنی برخوردار باشد؛ لذا توصیه می‌کنم متونی که مبنا قرار می‌گیرد از استحکام لازم برخوردار باشند».

ادامه مطلب