آرشیو اخبار

تصویب کلیات برنامه راهبردی معاونت ورزش در شورای دانشگاه آزاد اسلامی/ راه اندازی شعب باشگاه فرهنگی ورزشی دانشگاه در تمامی استان ها - 94/7/27

در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی که عصر روز گذشته به ریاست دکتر میرزاده و با حضور اعضا برگزار شد، کلیات برنامه راهبردی معاونت ورزش دانشگاه به تصویب رسید.

ادامه مطلب
با رای اجماعی مثبت کمیسیون پنج‌نفره شورای عالی انقلاب فرهنگی

سرپرستان 3 واحد مرکز استان دانشگاه آزاد اسلامی رئیس شدند - 94/7/27

کمیته تعیین روسای دانشگاه‌ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی، احکام ریاست سه سرپرست واحدهای مرکز استان دانشگاه آزاد اسلامی را تایید کرد.

ادامه مطلب
نماینده‌ مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی :

نباید با دانشگاه‌آزاد اسلامی برخورد سیاسی، منطقه ای و جناحی داشت/ دانشگاه آزاد اسلامی را باید به دلیل منافع ملی تقویت کرد - 94/7/27

نماینده‌ مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی به رقابت های نادرست با دانشگاه آزاد اسلامی اشاره کرد و گفت: نباید با دانشگاه آزاداسلامی برخورد سیاسی، منطقه ای و جناحی داشت، باید این دانشگاه را با دید منافع ملی کشور نگاه کرد که اگر این چنین باشد مراکزی بدون ضرورت و زیر ساخت مناسب در رقابت با این دانشگاه ایجاد نخواهد شد.

ادامه مطلب

اطــلاعــیه صـنـدوق رفـاه دانشجوئی- شرایط دریافت وام وزارت علوم

کلیه دانشجویان متقاضی وام وزارت علوم(باز پرداخت بعد از فراغت ازتحصیل) در نیمسال اول 95-94 هرچه سریعتر به صندوق رفاه دانشجوئی دانشکده خویش مراجعه نمایند . لازم به ذکر می باشد پس از اتمام اعتبار ، به درخواستهای بعدی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ادامه مطلب

امکان دسترسی آزمایشی به پایگاه Web of Science تا 30 اکتبر ۲۰۱۵ - ۹ آبان ماه ۹۴

به آگاهی اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان عزیز و علاقه مندان استفاده از کتابخانه دیجیتالی می رساند دسترسی آزمایشی به پایگاه Web of Science تا 30 اکتبر ۲۰۱۵ ( 9 آبان ماه سال جاری) در کلیه مراکز و دانشکده های واحد تهران جنوب قابل بهره برداری می باشد.

ادامه مطلب
دفتر ارتباط با صنعت حوزه معاونت پژوهش و فناوری اعلام کرد:

انتشار مقالات اعضای هیات علمی در مجلات ISI

دفتر ارتباط با صنعت- اداره همکاری‎های علمی و بین‎الملل حوزه معاونت پژوهش و فناوری فهرست مقالات منتشر شده اعضای هیات علمی در مجلات ISI را اعلام کرد:

ادامه مطلب

اطلاع رسانی به پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 95-94

با سلام و عرض تبریک به پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 95-94 به اطلاع می رساند : پذیرفته شدگان در صورت تمایل به پذیرش و ثبت نام می توانند از ظهر روز شنبه مورخ 25/07/94 به آدرس اینترنتی www.azad.ac.ir "سامانه پذیرش ورودیهای جدید" و یا enroll.azad.ac.ir "دستورالعمل ورودیهای جدید" مراجعه و پس از وارد کردن کد کاربری و رمز عبور و ورود به فایل پرسنلی، نسبت به انجام پذیرش اینترنتی ، اسکن مدارک و دریافت کد رهگیری و فرمهای پوشه ثبت نام و مشاهده اطلاعیه و بخشنامه های مربوط اقدام و سپس با در دست داشتن اصل و کپی مدارک لازم و فرمهای تکمیل شده ، جهت امور پذیرش و ثبت نام قطعی، در ساعات به دانشکده محل تحصیل خود مراجعه نمایند.

ادامه مطلب
در آیین اختتامیه سومین جشنواره نمایشنامه‌خوانی نیمکت؛

طه هاشمی: متون مستحکم و غنی نمایشنامه‌خوانی شود/ حصار کشیدن دور فرهنگ فایده‌ای ندارد - 94/7/21

معاون دانشجویی فرهنگی‌ دانشگاه آزاد اسلامی در آیین اختتامیه سومین جشنواره نمایشنامه‌خوانی نیمکت که شب گذشته 20 مهرماه برگزار شد گفت: «نمایشنامه‌خوانی می‌تواند به‌ سمت متونی برود که از استحکام و ادبیات غنی برخوردار باشد؛ لذا توصیه می‌کنم متونی که مبنا قرار می‌گیرد از استحکام لازم برخوردار باشند».

ادامه مطلب