آرشیو اخبار

در کمیسون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد؛

تایید ترازنامه مالی سال 93 دانشگاه آزاد اسلامی جهت ارائه به هیات امنای مرکزی

جلسه کمیسون دائمی هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی عصر دیروز با حضور دکتر میرزاده و سایر اعضا و به منظور تصویب تراز مالی سال 93 دانشگاه جهت ارائه به هیات امنای مرکزی دانشگاه‌ آزاد اسلامی برگزار شد.

ادامه مطلب
معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تشریح کرد

برنامه‌های استراتژیک معاونت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی/ شهریه رشته‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی 50 درصد هزینه‌هاست

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی در نشست خبری تصریح کرد: بر اساس آمار، دانشکده‌های علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی، 50 درصد هزینه تمام شده را به عنوان شهریه از دانشجو دریافت می‌کنند و مابقی آن از حوزه رشته‌های پیراپزشکی تامین می شود.

ادامه مطلب
دکتر میرزاده در نشست صمیمی با جمعی از آزادگان مطرح کرد:

استفاده از خدمات آزادگان و ایثارگران در سطوح مدیریتی و فرهنگی واحدهای دانشگاهی/ ایثارگران می توانند اراده یک ملت را تقویت کنند

همزمان با سالروز ورود اولین گروه از آزادگان به میهن اسلامی، نشست صمیمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با جمعی از آزادگان دانشگاه برگزار شد.

ادامه مطلب
در جلسه هیات امنای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی مطرح شد

اعطای تسهیلات پژوهش و فناوری به اعضای باشگاه/ اداره باشگاه پژوهشگران جوان به صورت یک سازمان مردم نهاد

در جلسه هیات امنای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، اعطای تسهیلات پژوهش و فناوری به اعضای باشگاه که عضو هیات علمی یا دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی هستند و همچنین سایر اعضا تصویب شد.

ادامه مطلب
آیت الله هاشمی رفسنجانی در دیدار با آزادگان دانشگاه آزاد اسلامی:

افتخارات آزادگان در تمام جنگ‌های دنیا بی‌نظیر است

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه افتخارات اسرای ایرانی در دوران جنگ در تاریخ تمام جنگ‌های دنیا بی‌نظیر است، گفت: آزادگان سرمایه‌های زنده و با ارزشی هستند که به اندازه تاریخ جنگ، برای مردم آموزنده هستند.

ادامه مطلب