آرشیو اخبار

مرکز تحقیقات مدلسازی و بهینه سازی در علوم و مهندسی

برگزاری کارگاه شیمی محاسباتی پیشرفته

دوره پیشرفته آموزش نرم افزارهای شیمی محاسباتی با عنوان" کارگاه شیمی محاسباتی پیشرفته" در روزهای 6 و 13 اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

ادامه مطلب

برگزاری کارگاه یک روزه آشنایی با مفاهیم مدیریت، ارزیابی و تحلیل عملکرد و رتبه بندی و آشنایی با سامانه ارزیابی و رتبه بندی واحدهای دانشگاهی، در واحد تهران جنوب

کارگاه یک روزه " آشنایی با مفاهیم مدیریت، ارزیابی و تحلیل عملکرد و رتبه بندی" و همچنین آشنایی با سامانه ارزیابی و رتبه بندی واحدهای دانشگاهی"، در واحد تهران جنوب برگزار گردید.

ادامه مطلب

کسب رتبه اول در تأسیس شرکت های دانش بنیان توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران جنوب در سال 1394 در بین 270 باشگاه کشور برای سومین سال متوالی حائز رتبه اول در تأسیس شرکت های دانش بنیان انتخاب و به عنوان باشگاه برتر معرفی و در شانزدهمین اجلاس رؤسای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان؛برگزار شده در واحد ساری مورد تشویق قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف به منظور عرضه محصولات حجاب و عفاف

باطلاع می رساند به مناسبت گرامیداشت ایام ا... دهه فجر، حوزه معاونت فرهنگی ـ دانشجویی از روز شنبه مورخ 24 بهمن لغایت چهارشنبه 28 بهمن ماه سال 1394 ا قدام به برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف به منظور عرضه محصولات حجاب و عفاف با کیفیت و قیمت مناسب در محل نمازخانه ساختمان ستادی می نماید.

ادامه مطلب

دریافت مقاله از مرجع دانش (civilica) برای دانشجویان و اعضای هیات علمی

جهت استفاده دانشجویان از پایگاه ها و منابع اطلاعاتی،از سال 1389 کتابخانه دانشگاه عضو مرجع دانش (civilica) می باشد و مدت زمان عضویت هنوز هم ادامه دارد. اعضای هیات علمی و دانشجویان علاقه مند برای جستجوی مقاله مورد نظر می توانند وارد سایت دانشگاه در قسمت معاونت پژوهشی – دفتر ارتباط با صنعت- اداره امور کتابخانه ومراکز اسناد –دریافت مقاله از مرجع دانش

ادامه مطلب

قابل توجه دانشجویان محترم مقطع دکترا، جهت ثبت نام در اولین دوره آمادگی آزمون EPT

قابل توجه دانشجویان محترم مقطع دکترا، جهت ثبت نام در اولین دوره آمادگی آزمون EPT و شرکت در امتحان تعیین سطح که در سه نوبت از ساعت 11-10، 12-11 و 13-12 ، روز سه شنبه مورخ 20/11/94 در این واحد دانشگاهی برگزار می گردد، به آدرس تقاطع فاطمی و کارگر شمالی، چهار راه سیندخت، نبش کوچه اول، دانشکده روانشناسی مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

موفقیت دانشجویان واحدتهران جنوب در مسابقات جودو دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران

مسابقات جودو دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی استان تهران در تاریخ 11/11/1394 به سرپرستی آقای حسین مهرابیان و مربیگری آقای مصفی بیدآبادی و میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام برگزار شد

ادامه مطلب