آرشیو اخبار

مرکز تحقیقات مدلسازی و بهینه سازی در علوم و مهندسی

برگزاری کارگاه شیمی محاسباتی پیشرفته

دوره پیشرفته آموزش نرم افزارهای شیمی محاسباتی با عنوان" کارگاه شیمی محاسباتی پیشرفته" در روزهای 6 و 13 اسفندماه سال جاری برگزار می شود.

ادامه مطلب

برگزاری کارگاه یک روزه آشنایی با مفاهیم مدیریت، ارزیابی و تحلیل عملکرد و رتبه بندی و آشنایی با سامانه ارزیابی و رتبه بندی واحدهای دانشگاهی، در واحد تهران جنوب

کارگاه یک روزه " آشنایی با مفاهیم مدیریت، ارزیابی و تحلیل عملکرد و رتبه بندی" و همچنین آشنایی با سامانه ارزیابی و رتبه بندی واحدهای دانشگاهی"، در واحد تهران جنوب برگزار گردید.

ادامه مطلب

کسب رتبه اول در تأسیس شرکت های دانش بنیان توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد تهران جنوب در سال 1394 در بین 270 باشگاه کشور برای سومین سال متوالی حائز رتبه اول در تأسیس شرکت های دانش بنیان انتخاب و به عنوان باشگاه برتر معرفی و در شانزدهمین اجلاس رؤسای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان؛برگزار شده در واحد ساری مورد تشویق قرار گرفت.

ادامه مطلب

برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف به منظور عرضه محصولات حجاب و عفاف

باطلاع می رساند به مناسبت گرامیداشت ایام ا... دهه فجر، حوزه معاونت فرهنگی ـ دانشجویی از روز شنبه مورخ 24 بهمن لغایت چهارشنبه 28 بهمن ماه سال 1394 ا قدام به برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف به منظور عرضه محصولات حجاب و عفاف با کیفیت و قیمت مناسب در محل نمازخانه ساختمان ستادی می نماید.

ادامه مطلب

قابل توجه دانشجویان محترم مقطع دکترا، جهت ثبت نام در اولین دوره آمادگی آزمون EPT

قابل توجه دانشجویان محترم مقطع دکترا، جهت ثبت نام در اولین دوره آمادگی آزمون EPT و شرکت در امتحان تعیین سطح که در سه نوبت از ساعت 11-10، 12-11 و 13-12 ، روز سه شنبه مورخ 20/11/94 در این واحد دانشگاهی برگزار می گردد، به آدرس تقاطع فاطمی و کارگر شمالی، چهار راه سیندخت، نبش کوچه اول، دانشکده روانشناسی مراجعه نمایند.

ادامه مطلب

دریافت مقاله از مرجع دانش (civilica) برای دانشجویان و اعضای هیات علمی

جهت استفاده دانشجویان از پایگاه ها و منابع اطلاعاتی،از سال 1389 کتابخانه دانشگاه عضو مرجع دانش (civilica) می باشد و مدت زمان عضویت هنوز هم ادامه دارد. اعضای هیات علمی و دانشجویان علاقه مند برای جستجوی مقاله مورد نظر می توانند وارد سایت دانشگاه در قسمت معاونت پژوهشی – دفتر ارتباط با صنعت- اداره امور کتابخانه ومراکز اسناد –دریافت مقاله از مرجع دانش

ادامه مطلب

گزارش دوره معرفت افزایی

به همت دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و با همکاری دبیرخانه استخدام هیأت علمی و دانشکده صنایع ، دوره "تاریخ تمدن اسلامی " از سلسله مباحث دوره های معرفت افزایی استادان ، با حضور دکتر محمد رجبی دوانی در روزهای 10 لغایت 13 بهمن برگزار شد . در این دوره مباحثی چون مفهوم و چیستی تمدن اسلامی ، مبانی، ویژگیها و عواهل پیدایش و گسترش تمدن اسلامی ؛سرچشمه ها و عوامل درونی تمدن اسلامی ، بستر تاریخی تمدن اسلامی ، ظهور و گسترش اسلام ، دولتها و حکومتهای اسلامی ، دوره ها و مراحل تمدن اسلامی؛ تاثیر تمدن اسلامی در تمدن غربی؛ 1آسیب شناسی تمدن اسلامی و راه کارهای احیای تمدن اسلامی مورد بجث و بررسی قرار گرفت .

ادامه مطلب