آرشیو اخبار

انتشار مقالات اعضای هیات علمی در مجلات ISI

اداره همکاریهای علمی و بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب اعلام کرد: مقاله مهندس مهرنوش محمدی عضوهیات علمی گروه مهندسی شیمی دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با عنوان: -Application of multi-factorial experimental design to successfully model and optimize inorganic arsenic speciation in environmental water samples by ultrasound assisted emulsification of solidified floating organic drop microextraction در مجله ISI با عنوان: -Analytical Methods, 2014 منتشر شد.

ادامه مطلب

معرفی "باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان" و "مرکز رشد واحدهای فناور" واحد تهران جنوب به عنوان دو ساختار برگزیده در دومین جشنواره فرهیختگان

دومین جشنواره فرهیختگان در تاریخ 31 اردیبهشت ماه 93 مقارن با سی و دومین سالروز تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی در سازمان مرکزی دانشگاه (سایت پونک) برگزار شد. در این جشنواره که با حضور شخصیت های سیاسی، علمی و فرهنگی کشور برگزار می شود، 2 برگ زرین دیگر به افتخارات معاونت پژوهشی واحد تهران جنوب افزوده شد.

ادامه مطلب

تقویم ومنوی غذای ماهانه - مرداد 93

تقویم ومنوی ماهانه غذای مردادماه 93 به شرح ذیل می باشد لازم به ذکر است برنامه غذایی ارایه شده قطعی نمی باشد و ممکن است دربرخی موارد باتوجه به محدودیت تهیه مواد اولیه در بازاربدون اطلاع قبلی تغییرکند

ادامه مطلب

انتشار کتاب آشنایی با صنعت چاپ و نشر

با تلاش و پیگیری های دفتر انتشارات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب کتاب "آشنایی با صنعت چاپ و نشر" تالیف سید جلیل شاهری لنگرودی و فرشته حاجی زاده ماهانی از مدرسین این واحد دانشگاهی منتشر شد.

ادامه مطلب

انتشار کتاب تمرینات تلفیقی تندرستی با فعالیت های روزانه

با تلاش و پیگیری دفتر انتشارات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب، کتاب "تمرینات تلفیقی تندرستی با فعالیت های روزانه" ترجمه دکتر رضا نیک بخش عضو هیات علمی این واحد دانشگاهی و عادل میرزایی ازفارغ التحصیلان این واحد منتشر شد.

ادامه مطلب

اطلاعیه عضویت در بیمه سلامت ایران

پیرو توافقنامه دانشگاه با بیمه سلامت ایران به منظور رفاه حال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و در راستای ارتقای سلامت دانشجویان شاغل به تحصیل ، به اطلاع کلیه دانشجویان متقاضی که در حال حاضر فاقد هرگونه پوشش بیمه می باشند (بیمه سلامت ایران ، تامین اجتماعی ، نیروهای مسلح ، بانک ها و ...) می رساند در صورتیکه متقاضی دریافت دفترچه بیمه سلامت هستند می توانند حداکثر تا تاریخ 25/04/93 فرم خام درخواست عضویت را از سایت دانشگاه دریافت نموده و پس از تکمیل آن را به اموردانشجویی دانشکده محل تحصیل خود تحویل نمایند. لازم به ذکر است پس از اتمام مهلت مذکور به درخواستهای بعدی ترتیب اثر داده نخواهد شد.

ادامه مطلب

اطلاعیه قابل توجه اعضای محترم هیات علمی و کارکنان گرامی

احتراما ضمن قبولی طاعات و عبادات به اطلاع می رساند بر اساس تصمیمات متخذه از تاریخ 11/5/93 ( بعد از ماه مبارک رمضان) هزینه رزرو غذای نیمروز 2000 تومان می باشد. ضمنا یادآوری می گردد همکاران محترم از تاریخ 28/4/ 93 کما فی السابق و بر اساس منوی غذای اعلام شده می توانند نسبت به ثبت نام و رزرو غذا اقدام نمایند.

ادامه مطلب