ظهر امروز صورت گرفت؛

تجلیل از اعضای تیم بتن دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب

تعداد بازدید:۱۷۶۱

به گزارش روابط عمومی واحد تهران جنوب، اعضای تیم بتن دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب که در بیست و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی بتن ( ACI ) نائب قهرمان شده بود از سوی معاون پژوهش و فناوری این دانشگاه تجلیل شدند.

برپایه این گزارش، معاون پژوهش و فناوری واحد تهران جنوب در این مراسم از اعضای تیم بتن واحد قدردانی کرد و با اشاره به اینکه اساساً دانشگاه محل رشد، تعالی و خودباوری است، اظهار داشت: سیاست اصلی واحد تهران جنوب رشد نیروهای جوان از دیدگاه های علمی و فنی و به ویژه رفع معضل کشور و حل مسئله است. در این راستا معاونت پژوهش و فناوری واحد تهران جنوب هرگونه حمایتی از دانشجویان مستعد و تیم های دانشجویی می نماید.

دکتر خواجوی خواستار برگزاری مسابقات سراسری توسط این تیم، انجمن های علمی و دانشجویان علاقمند در این واحد شد.

در ادامه وی ضمن معرفی مدیران پژوهشی از امکانات و پتانسیل های موجود در باشگاه پژوهشگران جوان و حمایت این باشگاه از دانشجویان نخبه امکانات مرکز رشد جهت استقرار هسته های فن اور و نیز اهمیت برگزاری رویدادهایی چون استارت آپ توسط دانشجویان اشاره نمود.

در ادامه این جلسه دکتر افضل مدیر ارتباط با صنعت، دکتر گیاهی مدیرکل پژوهش و فناوری واحد و رئیس باشگاه پژوهشگران جوان به معرفی امکانات حوزه های خود در حمایت از دانشجویان نخبه و علاقمند پرداختند.

شایان ذکر است، تیم دانشجویی سما از رشته مهندسی عمران مجتمع فنی و مهندسی واحد تهران جنوب رتبه دوم بیست و یکمین دوره مسابقات بین‌المللی بتن آمریکا ( ACI ) شاخه ایران که در محل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد را کسب کرد.

 


( ۴ )

نظر شما :