آغاز ثبت درخواست نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی از ۲۰ خرداد

۱۲ خرداد ۱۳۹۷ | ۱۳:۱۷ کد : ۱۲۹۳۳ دانشکده ها دانشجویی فرهنگی اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۴۱۹
مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر از ۲۰ خرداد تا ۱۵ تیر برای ثبت درخواست انتقال یا میهمانی خود برای نیمسال اول تحصیلی ۹۸-۹۷ اقدام کنند.

دکتر حسین نصیرزاده مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار روابط عمومی درباره انتقال یا میهمانی دانشجویان دارای سهمیه شاهد و ایثارگر گفت: از جمله اهداف اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، خدمات رسانی به خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران است که دراین خصوص انتقال یا میهمانی این عزیزان به محل سکونت و زندگی خودشان (بومی) براساس ماده ۶۲ قانون خدمات رسانی به ایثارگران بعنوان یکی از اولویت‌ها محسوب می‌شود.

وی افزود: هرچند انتقال محل تحصیل دانشجویان طی یک فرآیند خاصی صورت می‌پذیرد اما به لحاظ اهمیت حفظ انسجام خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، این امر در اولویت قرار دارد و به همین منظور سیاست بومی‌سازی این عزیزان در صدر برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی قرار داشته و نقش مهمی نیز در تسهیل روند آموزش و تحصیل دانشجویان شاهد و ایثارگر دارد.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص زمان و شرایط نقل و انتقال نیمسال اول تحصیلی سال ۹۷ گفت: دانشجویان شاهد و ایثارگر می‌توانند از ۲۰ خرداد تا ۱۵ تیر ۹۷ برای ثبت درخواست انتقال یا میهمانی خود در نیمسال اول تحصیلی ۹۸-۹۷ ، به سامانه نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانیwww.monada.iau.ir مراجعه و پس از مطالعه شیوه‌نامه نقل و انتقالات نسبت به ثبت درخواست خود اقدام و از طریق همان سامانه نتیجه درخواست خود را پیگیری کنند.

دستورالعمل نقل و انتقال و تغییر رشته/گرایش دانشجویان شاهد و ایثارگر از طریق سایت این اداره کل به نشانی www.esargaran.iau.ir قابل مشاهده است.


نظر شما :