واحد تهران جنوب با شرکت مهندسی و ساخت ژنراتور مپنا تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد

۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۵ کد : ۱۲۷۳۱ دانشکده ها رویدادهای واحد
تعداد بازدید:۱۷۵۲

تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب و شرکت مهندسی و ساخت ژنراتور مپنا (پارس) امضا شد.

 

به گزارش خبرنگار آنا، این تفاهم‌نامه در راستای اهداف سند چشم انداز و سیاست های کلی نظام و نیز ایجاد زمینه های نوآوری و شکوفایی در پژوهش های علمی به منظور دستیابی به خودکفایی علمی، ارتقای سطح پژوهش و ایجاد ارتباط موثر بین صنعت و دانشگاه به همراه تأمین شرایط و فعال سازی امکانات، منابع و سرمایه های علمی با نگاه گسترش مرز های دانش، تجاری سازی نتایج پژوهش و توسعه کارآفرینی امضا شد.

ایجاد همکاری علمی و پژوهشی در حوزه طراحی تجهیزات الکتریکی دوار و فرمولاسیون و تولید متریال های مورد نیاز، جهت دادن به پایان نامه های ارشد و رساله های دکتری با توجه به نیازهای صنایع ذیربط، قرار دادن دانش و تجربه در کنار یکدیگر، همکاری در برگزاری گردهمایی های علمی و تخصصی و بکارگیری توانمندی های بین المللی و داخلی در حوزه های مرتبط از اهداف این تفاهم نامه است.

برپایه این گزارش، ایجاد زمینه برای ارتباط پایا و سازمان یافته بین شرکت مذکور و دانشگاه و نیز استفاده متقابل از امکانات و ظرفیت های آموزشی و پژوهشی طرفین از زمینه های همکاری این تفاهم نامه است.

تفاهم نامه همکاری طی مراسمی به امضای دکتر جواد علمائی ریاست واحد تهران جنوب و دکتر حمید مهتدی به نمایندگی از شرکت مهندسی و ساخت ژنراتور مپنا (پارس) امضا شد.


نظر شما :