واحد تهران جنوب تنها نماینده دانشگاه آزاد اسلامی در هفتمین جشنواره مد و لباس فجر

۱۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۱ کد : ۱۲۶۸۲ دانشکده ها رویدادهای واحد
تعداد بازدید:۱۸۸۶

واحد تهران جنوب با حضور فعال خود در قسمت دانشگاهی هفتمین جشنواره مد و لباس فجر بخشی از توانمندی‌ها و ظرفیت های هنری استادان و دانشجویان دانشگاه را به نمایش گذاشت.

به گزارش آنا، رئیس دانشکده هنر و معماری واحد تهران جنوب با اشاره به غرفه اختصاصی واحد تهران جنوب در این نمایشگاه اظهار کرد: حضور در این نمایشگاه فرصتی بود که بتوانیم بخشی از ظرفیت های فرهنگی، هنری و پژوهشی دانشگاه در زمینه طراحی لباس و فعالیت های یک سال اخیر استادان دانشکده هنر و معماری واحد را در این نمایشگاه عرضه کنیم.
دکتر کریمی فرد گفت: خوشبختانه با کوشش و پیگیری استادان فعال این حوزه توانستیم با دستانی پر در نمایشگاه امسال حضور داشته باشیم.
عضو هیات علمی واحد تهران جنوب حضور در هفتمین نمایشگاه مد و لباس فجر را فرصتی مغتنم برای معرفی ظرفیت های مد و پوشاک اسلامی- ایرانی واحد تهران جنوب در سطح کشور عنوان کرد.
وی افزود: در بخش طراحی پارچه نخستین جشنواره ملی طراحی لباس و طراحی پارچه کودک و نوجوان نیز سمیه شاهرخی از واحد تهران جنوب توانست با ارائه اثر با نام (آرسو) توجه در الهام گرفتن از لباس های محلی و قومی ایران و ارائه مناسب طراحی لباس با توجه به رده سنی لوح تقدیر دریافت کند.
برگزاری ورکشاپ نرم افزارهای مورد استفاده در طراحی لباس توسط دکتر ناظمی از دیگر برنامه های جانبی نمایشگاه بود.
هفتمین جشنواره مد و لباس فجر ۶ تا ۱۳ اسفند در تالار وحدت، مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان و برج میلاد برگزار شد.

نظر شما :