نتایج قرعه‌کشی هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان اعلام شد

۲۵ تیر ۱۳۹۶ | ۱۶:۵۲ کد خبر : ۱۱۹۵۳ دانشکده ها اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۲۷۸

در هفدهمین دوره از عتبات دانشگاهیان که از ۱۵ مرداد آغاز و تا آبان انجام خواهد شد ۱۴ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور کربلایی می‌شوند.

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از لبیک، قرعه کشی متقاضیان هفدهمین دوره عتبات دانشگاهیان که به صورت اینترنتی انجام شد و نتایج آن در سامانه عتبات به نشانی www.labbayk.ir اعلام شده است.

متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت لبیک و با استفاده از کد ملی و شماره شناسنامه خود از نتایج قرعه کشی با خبر شده و وضعیت خود را مشاهده کنند. ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با تبریک به نفرات برگزیده، برای متقاضیانی که نامشان به عنوان زائر اصلی یا ذخیره اعلام نشده است، آرزوی توفیق سفر به عتبات عالیات در دوره‌های بعدی اعزام را دارد.

کسانی که به عنوان زائر اصلی یا ذخیره اعلام شده‌اند باید اقدام به نهایی کردن ثبت نام در سامانه عتبات کنند. بدیهی است نهایی نشدن ثبت نام تا این تاریخ به معنای انصراف است و زائران ذخیره جایگزین خواهند شد. آن دسته از ثبت نام کنندگانی که نامشان به عنوان زائر اصلی یا ذخیره انتخاب نشده، ناامید نباشند و با شرکت در برنامه‌ها و مسابقات مختلف ستاد به ویژه مسابقات کانال تلگرامی لبیک که در این ایام برگزار می‌شود، همراه ستاد باشند.

کانال تلگرامی لبیک به نشانی ( telegram.me/labbayk_ir ) درگاهی جهت ارتباط دانشگاهیان علاقه‌مند عمره و عتبات دانشگاهیان با ستاد بوده که مسابقات مختلفی با جوایز سهمیه عتبات و کمک هزینه سفرهای زیارتی در آن برگزار می‌شود. در این کانال آخرین اخبار و مطالب مرتبط با عمره و عتبات دانشگاهیان منتشر خواهد شد.

ثبت نام از متقاضیان تشرف به عتبات دانشگاهیان از ۱۰ تیر در سایت لبیک آغاز و تا ۲۴ تیر ادامه داشت و در این مدت بیش از ۹۶ هزار نفر از دانشگاهیان برای اعزام به عتبات در سایت لبیک ثبت نام کردند. در هفدهمین دوره از عتبات دانشگاهیان که از ۱۵ مرداد آغاز و تا آبان انجام خواهد شد ۱۴ هزار نفر از دانشگاهیان سراسر کشور کربلایی می‌شوند.


نظر شما :